1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Миколаївський Професійний Промисловий Ліцей

Методичні комісії 

          Методичні комісії – одна з важливих форм колективної методичної роботи.

   У роботі методичних комісій застосовуються різні традиційні та нетрадиційні форми: круглі столи, фестивалі, методичні сесії, тренінги, інтерактивні ігри, семінари тощо. На засіданні методичної комісії ведеться протокол з питань, що розглядалися. План роботи методичної комісії містить інформацію про її склад, зміст методичних проблем, над якими працює вся комісія та  її члени.

   В ліцеї працює 6 методичних комісій: 

FotorCreated - методична комісія предметів гуманітарної підготовки, голова МК- Козичева В.М.

- методична комісія предметів природничо-математичної підготовки, голова МК - Костіна Ю.А.;

            - методична комісія предметів "Фізична культура", "Захист Вітчизни", голова МК - Непомнящий І.П.;

          

 

 

 

           - методична комісія професій громадського харчування та ресторанного сервісу, голова МК- Старикова А.І.;

           - методична комісія професій взуттєвого виробництва та бухгалтерського обліку, голова МК-Сімейко Г.В.;

            - методична комісія класних керівників, голова МК - Піскун С.А.

    

 

 

 

Методичні комісії спільно з методичною радою та методичним кабінетом обговорюють зміст і завдання єдиної методичної проблеми «Формування професійної компетентності  учня, реалізація його творчого потенціалу, національної самосвідомості шляхом використання сучасних інноваційних технологій в навчально - виховного процесу» протягом 2014-2019 н.р.і на її основі розробляють плани роботи методичних комісій, методичної ради та методичного кабінету. Основою цих планів є визначення індивідуальної методичної роботи кожного викладача, майстра в/н.      Інструктивно-методичні наради проводяться з метою інформування педагогічних працівників, оперативного вивчення та обговорення нормативних актів, документів, окремих поточних питань, доведення конкретних навчально-виробничих, навчально-виховних завдань, а також поточного інструктажу педагогічних працівників.

    Найважливіше завдання методичних комісій – підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, професійний ріст і методична майстерність викладачів та майстрів виробничого навчання; впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виховний процес.

Ми радимо